Consulting

w ochronie środowiska
  • Angielski
  • Polski

Aktualności

8 czerwiec 2015
W dniach od 25 do 27 maja 2015, przedstawiciele Pectore-Eco uczestniczyli w Konferencji naukowej Nowoczesne Metody i Rozwiązania w Hydrologii i Gospodarce Wodnej organizowanej przez Uniwersytet Śląski Wydział Nauk o Ziemi poświęconej pamięci Profesora Andrzeja T. Jankowskiego. Konferencja organizowana była pod honorowym patronatem Dziekana Wydziału Nauk o Ziemi prof. dr. hab. Adama Idziaka.
Zobacz więcej
27 luty 2015
W lutowym wydaniu Gazety Finansowej ukazał się obszerny wywiad z Agnieszką Hobot Prezesem Zarządu Pectore-Eco Sp. z o.o.
Zobacz więcej
Pectore-Eco oceni efektywność przepławki na Sanie
15 styczeń 2015
W dniu 13 stycznia 2015 r.  Pectore-Eco we współpracy z Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie, rozpoczęło realizację projektu dot. monitoringu i  oceny efektywności funkcjonowania przepławki dla ryb powstałej po przebudowie jazu piętrzącego na rzece San
Zobacz więcej
Konferencja zorganizowane przez Pectore-Eco w ramach projektu pn. „Aktualizacja wykazu JCWP i SCWP..."
17 październik 2014
16 października 2014 r. w Centrum Konferencyjnym DAGO CENTRUM w Warszawie odbyła się konferencja w ramach projektu pn. „Aktualizacja wykazu JCWP i SCWP dla potrzeb kolejnej aktualizacji planów w latach 2015-2021 wraz z weryfikacją typów wód części wód”, realizowanego na zlecenie Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej.
Zobacz więcej