Consulting

w ochronie środowiska
  • Angielski
  • Polski

Aktualności

13 kwiecień 2016
Przystąpiliśmy do realizacji pracy pn.: Opracowanie warunków korzystania z wód wybranych zlewni – analiza stanu zasobów wodnych na zlecenie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie. Celem zadania jest wykonanie szczegółowej analizy stanu zasobów wodnych w zlewniach rzek wybranych z obszaru regionu wodnego Górnej Wisły. W ramach prac przeprowadzone zostaną badania monitoringowe na ciekach.
Zobacz więcej
12 kwiecień 2016
Na zlecenie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie rozpoczęliśmy prace w ramach dwóch projektów dot. opracowania Strategicznych Ocen Oddziaływania na Środowisko warunków korzystania z wód zlewni. Warunki, dla których dokonamy oceny, sporządzone zostały dla zlewni Regi oraz Międzyodrza – Zalew Szczeciński – Wyspy Wolin i Uznam. W ramach projektów zaplanowane zostały spotkania konsultacyjne, o których będziemy na bieżąco informować.
Zobacz więcej
12 kwiecień 2016
Dla Kujawsko-Pomorskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych we Włocławku, podjęliśmy się opracowania dokumentacji wykonawczej w zakresie działań związanych z utrzymaniem dobrego stanu wód jezior województwa kujawsko – pomorskiego (Jezioro Jezuickie, Jezioro Wieczno Południowe) oraz przeciwdziałania zmianom klimatycznym.
Zobacz więcej
19 styczeń 2016
W dniu 16 stycznia br. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystej gali charytatywnej na rzecz SOS Wioski Dziecięce w Centrum Olimpijskim w Warszawie, zorganizowanej przez magazyn „Businesswoman & life”. Podczas gali miała miejsce premiera oraz licytacja kalendarza Businesswoman & life 2016. Udało nam się wylicytować, aż trzy karty kalendarza przeniesione na płótno!
Dochód z licytacji kalendarza został przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, które pomaga dzieciom o opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców. Więcej informacji o Stowarzyszeniu na stronie www.wioskisos.org
Zobacz więcej