Consulting

w ochronie środowiska
  • Angielski
  • Polski

Aktualności

5 listopad 2015
W związku z zakończeniem prac nad realizacją Projektu: „Aktualizacja wykazu JCWP i SCWP dla potrzeb kolejnej aktualizacji planów w latach 2015-2021 wraz z weryfikacją typów wód części wód” zrealizowanego na zlecenie Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej, serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu podsumowującym jego wyniki. Spotkanie odbędzie się w dniu 23 listopada 2015 r. w Centrum Konferencyjnym przy ul. Zielnej 37 w Warszawie. Poniżej znajdą Państwo program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy.  Informujemy, iż liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale zdecyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane będą do 16 listopada br.
Zobacz więcej
30 październik 2015
Zachęcamy do zapoznania się z publikacją poruszającą bieżące kwestie związane z gospodarką wodną w Polsce, którego inspiracją była nominacja Pectore-Eco do SYMBOLU 2015 w kategorii: działań proekologicznych. Artykuł został opublikowany 29.11.br. w Monitorze Biznesu dodatku do Rzeczpospolitej.
Zobacz więcej
13 październik 2015
W związku z realizacją projektu Planu utrzymania wód obejmującego obszar RZGW w Krakowie wraz z prognozą oddziaływania na środowisko na zlecenie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie, uprzejmie informujemy o rozpoczęciu konsultacji społecznych w/w dokumentów.
Zobacz więcej
8 październik 2015
W Centrum Nauki Kopernik w dniach 7-8 października br. odbyła się druga edycja konferencji Środowisko Informacji, zorganizowana przez Ministerstwo Środowiska we współpracy z Generalną Dyrekcją Ochrony Środowiska i Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Pracownicy Pectore-Eco mieli przyjemność uczestniczyć w konferencji zarówno w roli uczestników jak i czynnie wziąć udział w panelu poświęconym problematyce ocen oddziaływania na środowisko. Prezes Zarządu - Agnieszka Hobot zaprezentowała temat: Rekomendowanego zakres informacji oraz analiz do sporządzania raportów ooś w zakresie zgodności z zapisami Ramowej Dyrektywy Wodnej.  
Zobacz więcej