Consulting

w ochronie środowiska
  • Angielski
  • Polski

Aktualności

7 październik 2015
W związku z realizacją projektu Planu utrzymania wód obejmującego obszar RZGW w Gliwicach wraz z przeprowadzeniem procedury strategicznej oceny oddziaływania na środowisko na zlecenie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach, uprzejmie informujemy o rozpoczęciu konsultacji społecznych w/w dokumentów.
Zobacz więcej
29 wrzesień 2015
W dniach 23-24 września pracownicy Pectore-Eco mieli przyjemność uczestniczyć w obradach XXV Ogólnopolskiej Szkoły Gospodarki Wodnej pt. ”Planowanie i realizacja inwestycji”, która odbyła się w IMGW-PIB w Krakowie.
Zobacz więcej
31 sierpień 2015
Mamy zaszczyt poinformować, że nasza firma otrzymała nominację do tytułu Symbol Działań Proekologicznych 2015, przyznawaną przez redakcję “Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku do “Rzeczpospolitej” oraz “Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku do “Dziennika Gazety Prawnej”. Program Symbol ma już 5 lat, a wybór tegorocznych laureatów nastąpi w listopadzie br.
Zobacz więcej
Monitoring i ocena efektywności przepławki dla ryb powstałej po przebudowie jazu piętrzącego na rzece San w km 168+850
15 czerwiec 2015
Firma Pectore-Eco Sp. z o.o., zrealizowała projekt pn. „Monitoring i ocena efektywności przepławki dla ryb powstałej po przebudowie jazu piętrzącego na rzece San w km 168+850”.
Zobacz więcej